logo 201 consulting logo

DOTACE 2020 NA POŘÍZENÍ NOVÉ TECHNOLOGIE A SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI VÝROBY

Aktuální možnosti pro získání DOTACE PRO ROZVOJ VAŠÍ SPOLEČNOSTI. Ministerstvo průmyslu a obchodu nabízí v rámci OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST následující dotační tituly:

Vážení obchodní přátelé!

rádi bychom Vás informovali o zajímavých dotačních programech, které Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně nabízí.

Pokud plánujete výstavbu fotovoltaické elektrárny na střechu Vaší provozovny, můžeme Vás potěšit, že 13. prosince byla vyhlášena III. výzva do programu ÚSPORY ENERGIE – FVE systémy. Podporována bude výstavba elektráren s výkonem maximálně 2 MWp včetně akumulace.

Zvažovali jste pořízení elektromobilu či dobíjecí stanice? Věříme, že Vás zaujme aktuálně vyhlášená V. výzva do programu NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE – ELEKTROMOBILITA.

Pro ty z Vás, kteří zvažujete investice do nového strojního vybavení, se nabízí  mimo jiné programy jako například program INOVACE, do kterého můžete podat žádost do 15. 1. 2020, také program ÚSPORY ENERGIE – V. výzva. Zde bude příjem žádostí probíhat do konce dubna roku 2020. V rámci realizace takového projektu musíte ale zlikvidovat starou technologii. Program podporuje i další opatření jako například výměnu osvětlení, FVE bez akumulace, zateplení, výměnu oken, využití odpadního tepla atd.

Od konce února 2020 bude zahájen příjem žádostí do programu TECHNOLOGIE (pro začínající podniky) – XI. výzva, který podporuje firmy a živnostníky, kteří založili své podniky v období let 2015 – 2018. POZOR! Nově je zde navýšena podpora až na 1,5 mil. Kč!

Na příští a zároveň poslední rok stávajícího programového období jsou avizovány programy TECHNOLOGIE – PRŮMYSL 4.0, NEMOVITOSTI, INOVACE, POTENCIÁL a APLIKACE. O jejich vyhlášení Vás budeme opět včas informovat!

V případě zájmu o další informace k jednotlivým programům se na nás neváhejte obrátit. Jsme připraveni BEZPLATNĚ posoudit Váš investiční záměr a vybrat pro Vás vhodný dotační titul.

Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní poradenský servis při zpracovávaní žádosti o dotaci, monitoringu projektu a výběrového řízení na dodavatele.