Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakt

Kontakt

s

Ing. Pavlína Torhanová

Ing. Pavlína Torhanová

jednatelka

Jednatelka společnosti Pavlína Torhanová je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. První pracovní zkušenosti nabyla ve společnosti Johnson & Johnson v oddělení...

více zde >>

image

Ing. Pavlína Torhanová

„Sedněme si společně ke kulatému stolu a pojďme najít řešení, jak financovat Vaše skvělé projekty. Ctíme hodnoty jako je vzájemná důvěra, lidskost a transparentnost."

Jednatelka společnosti Pavlína Torhanová je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. První pracovní zkušenosti nabyla ve společnosti Johnson & Johnson v oddělení marketingu. Pětiletou praxi v mezinárodním obchodu získala ve společnosti 201 s.r.o. Zahraniční pracovní zkušenosti má z oblasti řízení výroby ve společnosti MOST-1, která je významným ruským výrobcem flexibilních obalových materiálů, a dále u společnosti Home Credit v divizi Rozvoje bankovní sítě.

 

Po návratu do České republiky se začala věnovat strukturálním fondům EU. Od roku 2012 úspěšně vede firmu 201 consulting s.r.o. V roce 2017 byla zařazena mezi finalistky 10. ročníku soutěže Ocenění českých podnikatelek pořádané agenturou HELAS.

Ing. Tomáš Kuštan

Ing. Tomáš Kuštan

senior project manager

+420 775 713 953

tomas.kustan@201.cz

více zde >>

image

Ing. Tomáš Kuštan

„Propojíme Vaše sny s našimi zkušenostmi. Do Vašich projektů vneseme jasnost, kreativitu a řešení.”

Tomáš Kuštan je projektový manažer a zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené se zpracováním a řízením dotačních projektů. Je absolventem Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně, obor národní hospodářství. Problematice dotačních projektů se věnuje celý svůj profesní život, tedy již více než 14 let. Nejprve na pozici vedoucího oddělení Evropského sociálního fondu na Úřadu práce v Hradci Králové a následně na pozici projektový manažer ve společnosti Optimus Consult & Invest, a.s.

 

Dále se také podílel z pozice hodnotitele a člena výběrové komise na hodnotícím procesu žádostí financovaných z Evropského sociálního fondu. Ve společnosti 201 consulting s.r.o. pracuje již více než 7 let a věnuje se přípravě zejména inovačních a vývojových projektů.

Ing. Michal Torhan

Ing. Michal Torhan

project team leader

 

+420 602 752 659

michal.torhan@201.cz

více zde >>

image

Ing. Michal Torhan

„Váš projekt, náš cíl! Klademe důraz na preciznost a flexibilitu.”

Michal Torhan zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrového řízení a následného monitoringu projektu. Je absolventem Fakulty podnikohospodářské, studijní obor Podniková ekonomika a management s vedlejší specializací finanční manažer, na Vysoké škole ekonomické v Praze.

 

První pracovní zkušenosti nabyl ve společnosti 201 s.r.o. v oddělení mezinárodního obchodu. Zahraniční pracovní zkušenosti má z oblasti výroby ve společnosti MOST-1, která je významným ruským výrobcem flexibilních obalových materiálů. Od roku 2012 působí ve společnosti 201 consulting s.r.o.

Mgr. Ivan Štochl

Mgr. Ivan Štochl

senior project manager

+420 606 026 526

ivan.stochl@201.cz

více zde >>

image

Mgr. Ivan Štochl

„reSTARTUJTE podnikání s námi! Vydejme se společně na úspěšnou cestu!

Ivan Štochl zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrového řízení a následného monitoringu projektu. Je absolventem Metropolitní univerzity v Praze, obor Veřejná správa a Evropská unie. Při studiu působil na různých administrativních pozicích.

 

První pracovní zkušenosti s dotacemi získal po vystudování vysoké školy ve společnosti Optimus Consult & Invest, a.s. (posléze Rödl & Partner Optimus Consult a.s.). Od roku 2017 působí ve společnosti 201 consulting s.r.o.

Mgr. Ivan Štochl

Ing. Tereza Šímová

project manager

+420 602 050 639

tereza.simova@201.cz

více zde >>

image

Ing. Tereza Šímová

„Vy máte cíl, my známe postup jak ho realizovat.“

Tereza Šímová zajišťuje všechny úkony, které souvisí s úspěšným podáním projektu a jeho vyplacením. Specializuje se na tzv.  „zelené“ projekty ze strukturálních fondů EU a ze Státního fondu životního prostředí. Je absolventkou České zemědělské univerzity v Praze, studijní obor Regionální environmentální správa.

 

Dotačnímu poradenství se věnuje od roku 2019. Taktéž pracovala dva roky jako projektová manažerka ve Státním fondu životního prostředí, kde získala zkušenosti s posuzováním a kontrolou jednotlivých projektů a dotačních záměrů. Od roku 2023 působí ve společnosti 201 consulting s.r.o. jako projektová manažerka.

Renata Tesařová

Renata Tesařová

accountant

+420 731 181 821
renata.tesarova@201.cz

Petra Málková

Mgr. Petra Málková

office manager

+420 602 789 937
petra.malkova@201.cz

více zde >>

image

Mgr. Petra Málková

„Sen, který nemáš, se ti nikdy nemůže splnit.“

Petra Málková zajišťuje plynulý provoz kanceláře a pomáhá projektovým manažerům s přípravami k projektům. Vystudovala Vyšší odbornou školu Publicistiky a Univerzitu Jana Amose Komenského se specializací na sociální a masovou komunikaci.

Při studiích pracovala jako redaktorka kulturního webu MusicalNet. Po státní závěrečné zkoušce nastoupila do společnosti Mediaservis, kde se nejprve starala o klíčové zákazníky a postupně převzala a vedla obchodní oddělení. Po 6 letech ve firmě nastoupila na mateřskou dovolenou. Od roku 2023 působí ve společnosti 201 consulting s.r.o. jako office manažerka.

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů