Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

„Přesvědčte se sami, jak funguje náš tým.“

koláž bez JN.jpg

Vydejme se společně na cestu k úspěchu

Nechte složitou administrativu spojenou se získáním dotací z fondů EU odborníkům. 

Jsme poradenská společnost, která zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrového řízení a následného monitoringu projektu. 

Počátek naší činnosti se datuje na rok 2010, kdy jsme začali působit jako samostatná divize společnosti 201 s.r.o., která se zabývá zahraničním obchodem. V březnu 2012 jsme se z důvodu růstu organizačně vyčlenili a nadále působíme na trhu pod názvem 201 consulting s.r.o. 

Za více jak deset let jsme zpracovali dotace pro podnikatele s plánovanou investicí za více než 6 mld. Kč

Už druhé desetiletí pomáháme firmám růst

Od roku 2010 pomáháme podnikatelům zorientovat se v labyrintu evropských dotací. Garantujeme spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří jsou jedni z nejlepších v daném odvětví. Bezmála čtyřem stovkám firem jsme pomohli získat financování ze strukturálních fondů Evropské unie na projekty v hodnotě vyšší než čtyři miliardy korun. V roce 2017 se naše společnost zařadila mezi finalisty 10. ročníku soutěže Ocenění českých podnikatelek pořádané agenturou HELAS.

Proč si vybrat nás?

  • Zajistíme komplexní služby v rámci čerpání dotací z Evropské unie od A do Z.
  • Každý projekt posuzujeme individuálně a zakládáme si na důvěryhodném a pevném vztahu s klienty.
  • Pravidelně komunikujeme s patřičnými orgány, abychom měli vždy nejnovější informace týkající se jednotlivých dotačních programů.
  • Náš tým tvoří zkušení projektoví manažeři s dlouholetými zkušenostmi v oboru, kteří zpracovali projekty napříč všemi operačními programy.
  • Jsme pojištěni proti chybným doporučením v oblasti dotačních projektů u České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group.

Napište nám