logo

Financování

Naše dlouholetá praxe v oblasti vyřizování podpory pro žadatele z oblasti zpracovatelského průmyslu nás přivedla k úspěšnému partnerství se společností IKB Leasing ČR s.r.o., který je součástí skupiny IKB Deutsche Industriebank AG se zastoupením v dalších devíti zemích Evropy a více než třicetiletými zkušenostmi na evropském leasingovém trhu. Od roku 2002 patří IKB Leasing ČR s.r.o. mezi nejvýznamnější leasingové společnosti zabývající se financováním strojů a technologií také v České republice.

 

IKB Leasing

 

Zákazníkům nabízí kompletní řadu produktů pro financování strojů a zařízení. Poskytuje nejen finanční a operativní leasing, ale i úvěr, který je často jedinou možnou formou pro spolufinancování projektů podpořených dotací z EU. 

Na základě úzké spolupráce s renomovanými pojišťovnami zprostředkuje výhodné sazby strojního all-risk pojištění včetně produktu prodloužené záruky poskytované po celou dobu financování. 

IKB Leasing ČR s.r.o. nabízí plně harmonizované úvěrové financování odpovídající veškerým standardům a podmínkám potřebným pro využití dotačních titulů od možného příslibu financování, až po rychlé čerpání úvěru např. na účet dodavatele technologie. Ve srovnání s klasickým bankovním úvěrem je tento produkt zajímavý především díky jednodušší formě zajištění, které je ve většině případů omezeno pouze na samotný předmět financování. Fakticky tak nezatěžuje nemovitý majetek a je tak možné jej využít pro zajištění jiných úvěrů.