logo 201 consulting logo

Financování

Společnost Deutsche Leasing ČR je součástí jedné z největších a nejsilnějších finančních organizací na světě.

Specializuje se zejména na financování manipulační techniky, strojů a zařízení v oblasti kovoobrábění, tiskařství, stavebnictví, potravinářského průmyslu či zemědělství a strojů na zpracování plastů.

Prioritou Deutsche Leasing ČR je financování kvalitních strojů, a to formou úzké spolupráce s dodavateli. Zaměstnává proto jen odborníky s dlouholetou praxí v oboru či s odborným vysokoškolským vzděláním, kteří dokáží klientům poskytnout finanční produkty a služby šité na míru.

K nabízeným finančním produktům patří finanční leasing s opcí, kde vlastníkem po dobu splácení je leasingová společnost a leasingový nájemce má kupní opci na předmět leasingu, úvěrové financování, které je vhodné pro případ dotací, protože u tohoto finančního produktu je po dobu splácení majitelem zákazník, operativní leasing, full service leasing a pojištění.

V oblasti financování obráběcích a tvářecích strojů, a to od menších strojů, jako např. brusky, soustruhy, frézky, pily, přes portály, obráběcí a tvářecí centra až po velké technologické celky, stejně pak v segmentu tiskařské technologie, zemědělských strojů a manipulační techniky patří DLČR dlouhodobě mezi největší leasingové společnosti.

Více informací o společnosti Deutsche Leasing ČR najdete na www.deutsche-leasing.cz.

--

Naše dlouholetá praxe v oblasti vyřizování podpory pro žadatele z oblasti zpracovatelského průmyslu nás přivedla k úspěšnému partnerství se společností 2 leasing, která sdružuje několik předních specialistů na financování strojů s více než dvacetiletými zkušenostmi na leasingovém trhu.

Zákazníkům nabízí kompletní řadu produktů pro financování strojů a zařízení. Zajišťuje nejen finanční a operativní leasing, ale i úvěr, který je často jedinou možnou formou pro spolufinancování projektů podpořených ze strukturálních fondů EU. 

Na základě úzké spolupráce s renomovanými pojišťovnami zprostředkuje výhodné sazby strojního all-risk pojištění včetně produktu prodloužené záruky poskytované po celou dobu financování. 2 leasing nabízí plně harmonizovaná úvěrová financování odpovídající veškerým standardům a podmínkám potřebným pro využití dotačních titulů od možného příslibu financování, až po rychlé čerpání úvěru např. na účet dodavatele technologie. 

Jako specialisté v oboru Vám představitelé této společnosti dokážou se svým osobním přístupem pomoci a poradit, jak vybrat nejvhodnější produkt přesně pro Váš projektový záměr, s ohledem na Vaše individuální požadavky a možnosti. Společnost 2 leasing Vám zajistí přehled o nabídkách a možnostech finančních institucí a připraví pro Vás nabídku přesně na míru.

Více informací o společnosti 2 leasing najdete na www.2leasing.cz