Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Dotace jako finanční nástroj

Dotace jako finanční nástrojRádi bychom Vás informovali o aktuálně otevřených DOTAČNÍCH PROGRAMECH, které se poskytují formou FINANČNÍCH NÁSTROJŮ. Jedná se o zvýhodněné úvěry s nulovou či zvýhodněnou sazbou.

PROGRAM EXPANZE

Financování projektů na zahájení a následný rozvoj podnikání malých a středních podnikatelů s místem realizace v ČR, mimo hl. m. Praha. Podpora pořízení strojů a zařízení, technické zhodnocení staveb či koupě pozemků.

  • Úvěr až do výše 45 % z celkových způsobilých výdajů.
  • Splatnost úvěru je až 7 let a odklad splátek až 3,5 roku.
  • Finanční příspěvek na úhradu úroků z komerčního úvěru.

PROGRAM ÚSPORY ENERGIE – ÚVĚRY

Podpora investic spojených se snížením energetické náročnosti budovy včetně nákladů na výměnu technologie. Platí zde ale zásadní podmínka, že se musí jednat o výměnu starých strojů za nové – energeticky úspornější. Program se vztahuje také na kolová vozidla a stavební stroje.

  • Úvěr až do výše 90 % ze způsobilých výdajů.
  • Splatnost je až 10 let a odklad splátek je max. 4 roky.
  • Finanční příspěvek na pořízení energetického posudku.
  • Všechny velikosti firem a místem realizace v ČR mimo hl. m. Praha.

PROGRAM ENERG

Pro firmy, které plánují snížit svou energetickou náročnost a mají provozovnu v hl. m. Praha.

Nabízíme Vám BEZPLATNOU VSTUPNÍ ENERGETICKOU ANALÝZU projektu, v rámci, které naladíme parametry projektu tak, aby následně byla žádost o úvěr úspěšně schválena.

V případě zájmu o zpracování žádosti o dotaci prosím kontaktujte projektovou manažerku Ing. Janu Nejedlou, +420 602 783 210, jana.nejedla.@201.cz.