e#font

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Důležité informace ze světa dotací

Důležité informace ze světa dotacíVážení obchodní přátelé!

Dovolujeme si Vás upozornit na několik důležitých informací ze světa dotací.

Příjem žádostí do programu FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY bude trvat až do 30.11.2022.

Vzhledem k již překročené alokaci 7 mld. Kč jsou nyní další podávané projekty ukládány do zásobníku. Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně intenzivně jedná s Evropskou komisí o zajištění dalších finančních prostředků a vyzývá žadatele, aby dále pokračovali na zpracování jejich projektů.

Navíc termín realizace byl prodloužen až do 30.06.2024. Pokud máte zájem o pořízení fotovoltaické elektrárny na střechu Vaší provozovny s/bez akumulace, neváhejte!

Zvažujete vyměnit starou technologii za novou energeticky úspornější? Tak je pro Vás vhodný program ÚSPORY ENERGIE, který v rámci své alokace nabízí až 10 mld. Kč! Program podporuje široké spektrum investičních výdajů jako nejenom výměnu strojů, ale i například zateplení, osvětlení, FVE, tepelná čerpadla, rekuperace, kogenerace, nové rozvody atd.

Firmy, které by ocenily dotaci na mzdy pracovníků a materiál určený pro vývoj, mohou využít program APLIKACE a žádost podat do 31.1.2023. 

Na závěr bychom chtěli upozornit, že firmy, které uvádějí na trh nové výrobky, mohou do 30.11.2022 stále žádat o podporu v rámci programu INOVACE.  

Závěrem Vám posíláme PŘEHLED ZAJÍMAVÝCH DOTAČNÍCH TITULŮ v rámci nového programového období.

Nabízíme Vám ten nejlepší poradenský servis.

Těšíme se na spolupráci.