Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Program TECHNOLOGIE - MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINY (MAS)

Program TECHNOLOGIE - MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINY (MAS)Datum konání:
26.4.2022

 

V průběhu letošního roku bude vyhlášen oblíbený program TECHNOLOGIE, který podpoří zavedení tzv. smart řešení do výrobních firem.

Podporované typy technologií:
-         obsahující programovatelnou elektroniku
-         umožňující automatický provoz bez obsluhy
-         elektronicky propojené s jiným a/nebo napojené na internet a/ přijímají či odesílají data v digitální formě k dalšímu zpracování.

Administrátor podpory:
MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINY (MAS), které společně pracují na ekonomickém, sociálním a environmentálním rozvoji českého venkova, zemědělství prostřednictvím získávání finanční podpory z fondů Evropské unie nebo národních programů.

Aktuálně je tedy nezbytné tyto MAS předem oslovit s vaší poptávkou, aby mohly zacílit svá zaměření na podporu zvýšení technologické úrovně a navýšení konkurenceschopnosti malých a středních podniků a jejich navazující digitalizaci a automatizaci výroby. Tímto krokem můžeme zvýšit vaše šance na získání podpory.

Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci u příslušné MAS a ověření přijatelnosti vašeho záměru tak, aby žádost o dotaci byla následně úspěšně schválena.